Jdi na obsah Jdi na menu
 


V sobotu 6.ledna se v naší hospůdce konala výroční schůze našeho SDH. Přišlo 19 z 35 členů a 4 hosté. Schůze začala s treadičním 30min zpožděním protože se čekalo jesli ještě někdo nedorazí. Začal Starosta sboru a ve svém příspěvku shrnul aktivity spojené s aktivní činností sboru a soutěže (pár nám jich v celkovém součtu přidal).

Následoval projev velitele, který se podrobně věnoval okrskové soutěži a stavu techniky. Jednatel přečetl zprávu o kulturních aktivitách. Během příspěvku předal slovo Michalovi, který referoval o dění na schůzce pořadatelů soutěží v okrese. Pak ještě řekl Kája něco k ŠHL a také stanovisku soutěžního týmu k vystoupení ze St ligy.

Nakonec svůj příspěvek přednesl hospodář, sečetl příjmy a výdaje a opět jsme letos více vydělali než utratili. Ministr financí by se od našeho hospodáře mohl lecos přiučit.

Následovala diskuze, kde měl příspěvek starosta obce. Poděkoval nám za reprezentaci a vyjářil spokojenost s fungováním sboru. Naopak starosta sboru nás pokáral za nesušení hadic po jednotlivých soutěžích. Snad jsme mu tuto problematiku ozřejmili. V diskuzi také zaznělo že bysme se měli při obsluze na zábavách měli poctivě střídat, nebo nás to brzo přestane bavit. To semé bylo řečeno k brigádám. Nakonec bylo jednateli vyčteno že ve svém příspěvku týkajícího se cyklovýletu na Lipně zapoměl jmenovat technický doprovod bez kterého by ještě teď tlačil kolo kolem českého moře.

Následovala klobása a sestřih z BoboStudia, který se opravdu vydařil.

Moc dlouho jsme se nezdrželi, rozešli jsme se před 2h, ráno některé z nás čekal fotbal a všichni jsme už v tréninku na novou sezonu a dodržujem životosprávu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

obsluha

(Kaja, 9. 1. 2007 21:09)

obsluhu o vikendech nevyresis, kdyz si chcete otevrit tak musite tocit, svina nebo psycho radsi budou sedet doma.

Vetsi akce je jasny ze beru i pripravu a uklid. Napisu navrch na letosni 3 zabavy a vetsi akce a dam ke schvaleni. Me to treba nas.... naposled, vylozene sem mel mraky prace, jenze zbytek na to kaslal tak sem musel jet nebo by tam byl Marek sam. Clovek se nevyspi a druhej den nic neudela, takze zabity dva dni. A ten kdo je v praci pres vikend oficialne ma vymluvu. Jedina moznost je se poctive stridat, nebo si ti co tam budou rozdeli cast zisku, ale to si myslim ze zrovna tam budou najednou ti co doted cas nemeli. Beru ze nekdo nemuze dycky a proto je to treba napsat predem a pak at si to kazdej prohodi nebo zaridi

poděkování.

(Frk, 9. 1. 2007 20:42)

Takže Ti Kajo veřejně děkuji,že jsi mě nenechal bloudit kolem Lipna.Letos planujeme další cyklovýlet,takže se připrav.Ještě k výročce-proběhla v klidu a v pohodě.Bobína musím pochválit za super sestřihané dvd.Dost jsem se nasmál.

zábavy

(Frk, 9. 1. 2007 20:32)

Nejde jen o tu obsluhu.Jde taky o úklid před a po zábavě,mytí skla,topení,nákupy.A konecně i o obsluhu o víkendech.

omluva

(kaja, 9. 1. 2007 10:05)

omlouvam se pokladnikovi ze jsem na nej zapomel, uz je vse napraveno

Hosti

(Michal, 9. 1. 2007 7:06)

No já tam měl letos určitě hosty dva, to je myslím na 100%, ale teď si říkám že by opravdu velitel ...??? A já si myslel že si z něj jen děláte srandu s tou graviditou :-))) To jsem jen zvědav kdo s ním půjde k porodu ... ??? Dost legarce je to dizkuze o Valné hromadě a ne o blbostech ... tal ostatní se vyjádřete, jak vidíte letošní schůzi.

pocet hostu

(Kaja, 8. 1. 2007 20:12)

jen aby tech hostu nebylo vic, to by ses asi divil nejvic ty

Dodatek, upřesnění

(Michal, 8. 1. 2007 19:41)

Kájo zkusím něco doplnit, popř. Tě opravit. Hostů bylo 5 a ne 4, jen se ten pátý ještě neumí podepsat a ani by nemohl, mimo jiné byla to jeho 1.valná hromada :-)) A teď to upřesnění, velitel bude evidovat přítomnost na dohodnutých brigádách, mimo jiné další je v neděli 21.1.07 od 13.00 h, tak bych byl rád kdyby jsi se TY ujal toho rozpisu na ty akce po vzoru velitele (účast na brigádách), jinak se nic nedohodne, myslím jen že jsme si to sice schválili v usnesení, ale zapomněli jsme jen někoho pověřit. TAk to dej dohromady a pokud bys měl čas o další brigádě tak si proberem a případný změny vyřešíme (pokud někdo již teď ví že z vážných důvodů nebude moct). Jinak bych tam asi zahrnul i maškary a pokud by bylo ještě něco většího tak taky - ted se mi nic nevybavuje. Tak zatím čus. M.