Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní kolo

12. 6. 2006

Po deváté v řadě jsme se účastnili okresního kola. Nikdy jsme nijak zvlášť nezazářili ale ani nepropadli. Většinou se naše umístění pohybovalo kolem 5tého místa. Jen jednou jsme skončili 3-tí a jednou "N", ale to jsme vyvážili vítězstvím v poháru starosty OSH.

Letos nebyla konkurence příliš veliká, a tak jsme doufali ve vylepšení bilance. První discíplína nám asi ale vzala reálnou šanci na dobré umístění. Štafetu na  4x100m se nám ve složení: Bobo, Psycho, Marek, Frk podařilo zaběhnout za 78,43 což znamenalo 6.místo a na největší konkurenty z Chobotu jsme ztráceli 8,5s. Nejrychlejší štafetu předvedli tradičnš Hoštice u Volyně, a to 68,25. Trochu se pohrabu ve starých análech, docela mě zajímá kde se v Hošticích bere stále tolik talentů, zazáří na okrese a pak už se celý rok nesejdou ani na jednu soutěž? Nic proti, každý si může běžce sehnat kde chce, ale nadvláda Hoštic sráží úroveň našeho okresu.

Pak následovalo 100m překážek jednotlivců. Zde zazářil Bobo, ale jinak to byl většinou trovhu průměrný výkon a na Chobot jsme ztratili dalších 5s.

Před námi byla ještě Blatná a Uzenice. Samozřejmě také Přechovice a Hoštice, ale ty nás už nemuseli zajímat. Naše naděje se tedy upírali k tomu že "blatenáci"neumí útoky. Uzenice a Blatná to potvrdili, bohužel ne Chobot a dal 40,35 a bylo po nadějích. Vítězný útok předvedli Přechovice časem 30,78. Druhá Sudoměř 35,24. Třetí a nás o 0,2s porazili Nišovice 36,40. Zbylo nám tedy druhé 4-té místo a bramborová sklizeň začla letos poněkud dříve.

Je stále častějším jevem že družstva která přijedou jen na pohár, získávají lepší umístění než ty co tam jsou od rána a honí se po překážkách. Je to v celku logické, ale nic s tím nenaděláme, jsme tradiční účastník této soutěže, a ne nějaké urážliví hulváti. Nezbývá než se příště lépe připravit.

Ještě zmínka o příští soutěži v Řepici, náš tým získal do svých řad posilu. Tento přetup se dá snad přirovnat k příchodu Rosického do Arsenalu, bude nás ale stát podstatně méně, vlastně se jen zbavíme starého ARA.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář