Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž se blíží, a je třeba zařídit spoustu věcí. Tak se v tomhle článku a komentářích budeme soutěži a jejím přípravám věnovat a rekapitulovat.

- AUTO pro DJ a zapisovatele: dnes zajistil Michal, přivezou se v něm i vozíky

- DJ a APARATURA: v sobotu přislíbil Pepík Přibyl

- SPONZOŘI a CENY: asi to nejtěžší na shánění. Zatím máme nějaké drobnosti.

                                    -Já mam 28 půlitrů, ale jsou takový obyčejnější, možná

                                     je necháme v hospodě a v jejich ceně by se něco koupilo.

                                    docela dost cen přibylo z Hasitu a šrobáren, tak ještě to koště

                                    od velitelů a máme to komplet:)

- KOLÍKY: loni už bylo málo kolíků, měli bysme se kouknout v hasičárně po něčem

                   z čeho je nařežem, nebo to zadáme spolu s policí Vaškovi Sulánů?

PŘIHLÁŠKY: vytisknu co nejdřív aby se případně ještě poopravili, chtěl jsem tam

                       dát podobný věci jako v Přechovicích, jak jsme to viděli před lety

                       v Habarticích, takhle to bude vypadat že opisujem :), ale ještě tu 

                      nebyla jedna věc o který už taky pár let uvažuju a ted by to neměl být

                      problém - Česká hymna na začátku soutěže. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

náhradní řešení

(Kaja, 11. 8. 2006 8:59)

navrhuji náhradní řešení, tedy místo čtyřkolek výstavu traktorů a po skončení soutěže závody kolem hřiště....

pokud vydrží toto počasí tak bude i závod kdo vytáhne z hriště na silnici víc ávií, transitů, osobáků atd

Sponzor naší soutěže ADT ATV&MOTO

(Michal, 11. 8. 2006 7:07)

S politováním oznamuji, že firma ADT ATV&MOTO z organizačních důvodů odmítla účast a sponzoring na naší soutěži-připravují se na Země žíznitelku. Omlouvám se za předčasné nadšení :-(((

Pohary

(Kaja, 9. 8. 2006 21:10)

Dnes jsme objednali pohary: 3 sady pro muze a zeny a SHL, 7xmedaile pro viteze SHL, a brousenou plaketu s emblemem pro viteze finale. vse za 2400, sympatak milda u te pani vyskemral slevu 10%.pak nemela ani na autobus a musela na stopa. takze to obec vyjde na 2,2tis.

dalsi

(kaja, 7. 8. 2006 22:16)

stan budeme muset zajistit z volenic,pivovar uz je nema.jeste me napadla jedna moznost, du to zjistit

stále nejsou kolíky!!!!!

exvelitel

(Kaja, 3. 8. 2006 10:09)

hm, tak máme prvního sponzora. Bude mezi sponzory uvedena i firma exvelitele (za poskytnutí sítě 220V na dvě hodiny pro vrtačku a 3 kafe) jako loni???

Sponzor naší soutěže ADT ATV&MOTO

(Michal, 3. 8. 2006 9:58)

Včera jsem předjednal možné sponzorství Horažďovické firmy ADT ATV&MOTO - předběžně jsem se domluvil s majitelem, že by jsme jim dali na hřišti k dispozici plochu (cca 3 x 3 m)na vystavení dvou čtyřkolek. Na 100 % budu vědět tak do týdne zda to klapne. Samozřejmě je majitel připraven, že ho to bude něco stát - bude upřesněno v dalším jednání. Budu informovat.

Poháry

(Michal, 1. 8. 2006 22:04)

Kájo máš tam náš výběr pohárů - mrkni na to.

medaile + sečení

(Michal, 1. 8. 2006 15:51)

S medailema za tuhle cenu souhlasím. Se sečením mohu pomoct jen křoviňákem-motorovou nemáme a to se mi taky ten křoviňák autem tahat nechce.To bych svěřil domácím.

medaile

(Kaja, 1. 8. 2006 12:47)

a ještě bych navrhoval koupit medaile, ale ne jak to měli v Přechoucich, jednu medaily pro družstvo, ale pro všechny členy týmů. asi by to bylo jen pro vítěze, cenově jedna vychází kolem 20-30kc.

sečení

(Kaja, 1. 8. 2006 12:21)

a ještě k těm sekačkám: jak to vypadá tak pokud nedotahnem několik kabelů pro elektrický sekačky, tak tam budem síct dva. tak bych v tom případě koupil kanystr benzinu (stejně žádnej asi není) a kdo bude síct tak bude tankovat. křovinák by snad stačil jeden kolem toho kamení a nějaký rohy.

Pohary

(Kaja, 1. 8. 2006 12:12)

zapomelo se na poháry: ve Strakonicích jsem byl, myslím že ceny jsou odpovídající, bral bych je tady. Do přechovic jsem zapoměl vzít katalog, no je to spíš jedna strana, tak to naskenuju a večer to sem dam.

cifra

(Kaja, 31. 7. 2006 23:05)

to nemam moc představu, priblizne neco co by dali za najem plochy pri podobny akci, lidi tam bude dost. to bych videl podle jejich zajmu. treba budem radi za litr, treba daj pet. nevim

Ceny - další nápady

(Michal, 31. 7. 2006 20:49)

S Ájínem jsme ještě přemýšleli - velitel souhlasí s prodejem uzených kuřecích stehen, takže zkusíme firmu Vodňanské kuře - nákup předuzených stehen + požádání o sponzorství v podobě minimálně 14 stehen zdarma (musí být dělitelné sedmi - každý z družstva 1 stehýnko) věřím že každý ocení-předání na nějakém tácu čerstvé z velitelovo udírny,žádné poukázky to nikdo nevidí,ať to pěkně zavoní. Další nápad je zkusit zajít na bowling a vyškemrat poukaz na 1 hodinu (nebo víc) dráhy zdarma a když už tam budem tak o patro níže se zeptat v pizerii-taky šance. Já se postarám o to ARO, Vodňanské kuře a možná ten Bowling. Pekařství Hlinka (oprava ne Kahovec) to bych nechal velitelovi (ještě se s ním domluvím). No taky by se mohl někdo otelit s nějakým nápadem. Jinak do ARA se vypravím ve středu - Kájo o jakou cifru si mám říct?

ARO

(Kaja, 31. 7. 2006 15:24)

to je urcite super napad, ale urcite kdyz se tam predvedou musi neco dat do cen

Sponzoři - ceny

(Michal, 31. 7. 2006 14:33)

Napadá mě hrozně moc věcí, jak soutěž zatrktivnit a nalákat lidi na příští rok. V první řadě hodně užitečných cen.Je třeba vytipovat potenciální dárce a oslovit je - i pro sponzora musí mít vyhození peněz smysl.Navrhuju Pekařství Kahovec (sám oslovím) a musíme najít ještě aspoň 5 takových a každej z nás tam zajde (krom Psycha a Maxy).Napadla mě jedna specialita-zastavím se v Hor. u firmy ARO 4x4,dělá tam malej Chlan a zkusím jim nabídnou prostor na hřišti (roh pod vrbou-musí mít možnost jet na předváděcí jízdu) požadoval bych nějaké finance-případně pěkné ceny. Mohl by to být i hlavní sponzor.Akorát budu muset naši soutěž trochu nafouknout a vychválit.Můžou vystavit nějakýho tereňáka a čtyřkolky, včetně možnosti předváděcí jízdy. Taky se mohli slosovat přihlášky za nějakou cenu 7 piv nebo tak něco. Je třeba se odlišit a zaujmout. Dá se leccos jen je třeba chtít se zamyslet ale všichni a taky společnou chuť vše zrealizovat. Letos chci slyšet na naší soutěž jen samou chválu.Napište nazory na to ARO - taky se počítá že i náš kousek je výstavní!!!